logo certificate

CERTIFICATE

Szkoła języka angielskiego

Certificate - szkoła języka angielskiego
ul. Sokołowska 37/17-18
tel. 608-661-445
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szkoła czynna: poniedziałek - piątek w godz. 16:00 do 20:00"Certificate", istniejąca od 2001 roku, jest szkołą języka angielskiego, która zapewni Państwu systematyczną i efektywną naukę tego języka przy relatywnie niskich kosztach.

Oferujemy:

  • Kursy dla młodzieży z siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej, licealnej oraz dorosłych.
  • Przygotowujemy do matury (poziom podstawowy oraz rozszerzony),
  • egzaminów B2 (FCE), C1 (CAE), IELTS organizowanych przez British Council,
  • zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, standard 6 osób,
  • zajęcia prowadzone są tylko i wyłącznie przez magistrów filologii angielskiej, absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, EGZAMINATORÓW MATURALNYCH (zob. poniżej, stosowne dyplomy i uprawnienia),
  • przystępne ceny.

certyfikaty


Przy wyborze szkoły językowej, zazwyczaj bierze się pod uwagę trzy kluczowe czynniki: kwalifikacje lektorów, ilość osób w grupach oraz cenę. Mamy nadzieję, iż nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania i przyczyni się do nawiązania współpracy z nami. Praca w niewielkich grupach, pod profesjonalną opieką doświadczonych lektorów, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu audiowizualnego (m.in. tablica interaktywna) i sztucznej inteligencji - AI, tak jak w naszej szkole, przyczyni się do szybkiego opanowania języka. Największym wrogiem dla uczących się języka jest brak systematyczności. Przychodzenie na zajęcia dwa razy w tygodniu powoduje, że uczeń stopniowo rozwinie swoje umiejętności językowe, które będą pod naszym kierunkiem umiejętnie "podawane". Języka obcego w naszej szkole może nauczyć się każdy, tak jak każdy się kiedyś nauczył swojego języka ojczystego. Naszym zadaniem jest Państwu pomóc. Przy Państwa współudziale sukces jest pewny. Pomożemy Państwu przygotować się do nawet najtrudniejszych egzaminów.

Naszą najwyższą skuteczność potwierdzają setki zdanych matur na poziomie rozszerzonym powyżej 90% oraz certyfikatów B2 (FCE) i C1 (CAE). Podczas ponad 20-letnej działalności firma cały swój wysiłek skupiała tylko  na jednym języku tj. języku angielskim w celu wypracowania najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych metod i strategii nauczania tego właśnie języka, czyli symplifikując możemy się posłużyć znanym kolokwializmem 'jeden język  a dobrze',zdając sobie jednocześnie sprawę że nie można być specjalistą od wszystkich języków, jak Anglicy mówią - 'Jack-of-all-trades and nothing':). Stawiamy na jakość a nie ilość, dlatego nasza placówka nie jest wielkim 'molochem'. Udział w  programie Rzetelna Firma potwierdza naszą wieloletnią solidność, profesjonalizm, stabilność i wiarygodność.

Naszą dewizą jest profesjonalizm i jakość wykonanych usług.